Logo

LINKEN LIKGKEN HAMACHI SKYGO TRUVA 125 zvezdi predna + zadna

Број на оглас: 1858158 | Објавен на: 15.11.2018, 16:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 МКД

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Резервни делови / Менувачи

Вид на оглас: Се продава


Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање

facebook.com/motopartsi
VIBER 078 216258
SKYPE: motoparts.com.mk
info@motoparts.com.mk
www.motoparts.com.mk

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 ДЕЛОВИ ЗА МОТОРИ И СКУТЕРИ - ВЕЛЕС

Потврден огласувач