Logo

Honda civic!!

Број на оглас: 1859497 | Објавен на: 11.01.2019, 17:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Модел: Civic

Година: 2008

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Цена: 6.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Extra sostojba so novi gumii,servisirana,fuul opremaa-,6brzini--076482201

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 aaaaa

Потврден огласувач