Logo

Ramnac za traktor za sneg zemja

Број на оглас: 1859532 | Објавен на: 26.03.2020, 21:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


3 komada
Zoltiot e 2 metri dosta cvrst ramnac I se vrti n.a. dve mesti p.o. potreba ....cena 1000 evra finsno

Crveniot e 1.80 skoro Nov e ramnacot Odlicen e za nasive fergusoni....cena 750 evra

Zeleniot e 2 metri se podesava na Dve mesti po. pore a ......800 evra

Doneseni od italia

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 DelcevoDelcevo

Потврден огласувач