Logo

пегла

Број на оглас: 1859853 | Објавен на: 02.05.2018, 11:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Пегли

Вид на оглас: Се продава


пегла. цена 500ден.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Pece

Потврден огласувач