Logo

FELCO 7 макази и ножиња

Број на оглас: 1860773 | Објавен на: 22.07.2019, 12:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат макази и ножиња од марката Felco 7.

Цена за Маказите Felco 7 е 4000 денари.
Цена за ножињата за макази Felco 7 е 800 денари.

Информации на телефон. 078/371-134

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Ристе Мишев

Потврден огласувач