Logo

Golf 1.9 = 131ks.DIZEL.

Број на оглас: 1861482 | Објавен на: 14.04.2017, 08:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 131 kw / 178 ks

Цена: 4.250 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


6 STEPEN menuvac

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 ile

Потврден огласувач