Logo

Audi A6 3.0 TDI EKSTRA

Број на оглас: 1861703 | Објавен на: 10.01.2017, 10:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 9.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo ekstra sostojba registirana na Mk tabli zacuvana poveke inf.. 078248970 moze da se vidi i proba.

 Валандово

Прати Е-Маил

 Filip