Logo

Kuka

Број на оглас: 1862094 | Објавен на: 03.08.2020, 22:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 40 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Празен

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Запад

Адреса: Bogdan Karakostev br:55

Цена: 19.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava ili menuva za ednosoben stan, kuka od 100m2 so dvorno od mesto 40 m2 i podrum na ul. Bogdan Karakostev br.55 Veles
Kukata e vo odlicna sostojba, cvrsta gradba so ploca i e legalizirana so dvorno zemjiste, plateni se site davacki i nema nikakvi sporovi !

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Slobodanka

Потврден огласувач