Logo

Штоп со лед диоди “Cruz de hierro”

Број на оглас: 186216 | Објавен на: 14.10.2018, 21:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.400 МКД

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Вид на оглас: Се продава


Штоп со лед диоди “Cruz de hierro”
108x99 mm. 17 Led 12V/1W.

Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање

facebook.com/motopartsi
VIBER 078 216258
SKYPE: motoparts.com.mk
info@motoparts.com.mk
www.motoparts.com.mk

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 МОТОДЕЛОВИ - Велес

Потврден огласувач