Logo

se prodava

Број на оглас: 1865222 | Објавен на: 20.03.2017, 17:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Omega

Година: 1993

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava opel omega 2000 kubici. Ima servo volan i greaci na predni sedista. Pred 1 mesec se smeneti prednite amortizeri. Vo ispravna sostojba. Moze da se vidi vo sekoj moment. Mozna zamena ponudete vie.

 Кичево

Прати Е-Маил

 sveto