Logo

Snowboard vezovi i cevli

Број на оглас: 1865915 | Објавен на: 14.03.2016, 16:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 40 €

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


donesen od svajcaria
visina 1.54 cenata e bez cevlite
cevlite se prodadeni ****

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 ramadan