Logo

Bluetooth Slusalka Nokia

Број на оглас: 1866409 | Објавен на: 26.04.2017, 11:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Bluetooth додатоци

Вид на оглас: Се продава


Se prodava bluetooth slusalka nova nekoristena za telefon nokia!

Model BH-100 bluetooth headset

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач