Logo

traktor masej ferguson 65 kojni so utovarac

Број на оглас: 1867049 | Објавен на: 27.02.2019, 15:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.300 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


prodavam traktor masej ferguson 65 kojni so ram za gnoj tovarajne od predna strana hidraulicen volan

 Прилеп    Општина: Кривогаштани

Прати Е-Маил

 borce

Потврден огласувач