Logo

Snail creаm "Крем од полжави"

Број на оглас: 1867675 | Објавен на: 20.05.2019, 18:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 470 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Нега на лице

Вид на оглас: Се продава


Овој крем е направен со екстракти од природни масла кои ја обновуваат вашата кожа и и даваат мекост на истата. Кремот ги елиминира мртвите клетки од кожата на лицето, а воедно доста е корисен за третман против брчки и отстранување на лузни. Кремот се нанесува секојдневно на чиста кожа, лицето се масира нежно се одека кремот не се впие во кожата.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Prirodni AS Lekovi

Потврден огласувач