Logo

Крем против целулит

Број на оглас: 1867679 | Објавен на: 24.01.2018, 15:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 550 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


Крем против целулит со љути пиперки, донесен од Дубаи, цена 550 ден.
Љутиот крем е составен од растителни екстракти и црн пипер кои помагаат во согорување на масните киселини при што дава нова свежина и енегија на кожата. Кремот во себе содржи посебна зацврстувачка супстанца која ја спречува појавата на целулит, ги топи маснотиите на телото, ја прави кожата поеластична и поздрава. Првите клиенти добиваат попуст на кремот се со цел да се уверат во пзитивните резултати на истиот.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Adil

Потврден огласувач