Logo

Avtobus

Број на оглас: 1867725 | Објавен на: 27.03.2016, 19:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава


Avtobusot e vo solidna sostojba , za poveke informacii na telefon 071/828-305 - Gligor

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Time Marinkov