Logo

DETSKI KOMBINIZON

Број на оглас: 1868671 | Објавен на: 21.02.2016, 18:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Облека

Вид на оглас: Се продава


Detski kobinizon za 6-8 god kako nov

 Тетово    Општина: Јегуновце

Прати Е-Маил

 Boban