Logo

Transformator - Trafostanica Rade Koncar 630 KVA

Број на оглас: 1869787 | Објавен на: 24.04.2019, 20:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Transformator - Trafostanica Rade Koncar 630 KVA cena po dogovor poveke informacii na telefon.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач