Logo

SE IZNAJMUVA STAN

Број на оглас: 1870676 | Објавен на: 21.06.2017, 17:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 40 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


SE IZNAJMUVA STAN BLIZU DISTRIBUCIJA LOKACIJATA E ODLICNA IMA SOBA ZA DNEVEN PRESTOJ SPALNA SOBA ,HODNIK I KUPATELO SO WC CENA PO DOGOVOR

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 kire

Потврден огласувач