Logo

LOVECKI NOZ "Columbia" MADE IN USA.

Број на оглас: 1873057 | Објавен на: 30.11.2018, 23:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 999 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Вид на оглас: Се продава


NOV MODEL NA LOVECKI NOZ "Columbia" MADE IN USA.
27.5 X 3.5 X 0.3cm

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Oglasuvac

Потврден огласувач