Logo

ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ

Број на оглас: 1873605 | Објавен на: 20.07.2017, 16:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 300 m²

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се изнајмува


Се Продава&Изнајмува деловен објект-Зграда, се изнајмуваат и становите во зградата. Првиот спрат е во одлична состојба и може да се користи како магацин, продавница или нешто друго.
Објектот има и подрум и двор.
Објектот се наоѓа во центарот на градот т.е наспроти домот на културата во Демир Хисар.
Цена по договор.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Blagoja

Потврден огласувач