Logo

SCANIA servis i odrzuvanje VELKOM TREJD

Број на оглас: 1873636 | Објавен на: 07.08.2019, 08:35
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Велком Трејд Кавадарци нуди сервис и резервни делови за вашите SCANIA товарни возила.

Дијагностика и отклонување на сите проблеми на лице место со оригинална дијагностичка опрема.

Располагаме со резервни делови од сопствен увоз - Auger, Cosibo, ALKO, Rantech, Rota, Valeo, а Велком Трејд е ексклузивен увозник за Knorr-Bremse за Македонија.
Комплетна понуда од услуги и резервни делови за илјадници поминати километри.

Западен булевар бб
1430 Кавадарци

Контакт телефони:
тел.: + 389 43 414 445
+ 389 43 420 600
моб.: +389 70 391 542

servis.velkomtrejd@gmail.com

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Велком Трејд Кавадарци

Потврден огласувач