Logo

KNORR-BREMSE Servis dijagnostika i delovi za kamioni

Број на оглас: 1873660 | Објавен на: 17.02.2020, 09:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Велком Трејд Кавадарци нуди сервис и резервни делови за вашата флота од товарни возила - Volvo, Mercedes, MAN, Scania, Iveco, Daf, Schmitz, Krone, Koegel...

Дијагностика и отклонување на сите проблеми на лице место со оригинална KNORR-BREMSE дијагностичка опрема на систем за кочење и потпирање кај тегначи, камиони, приколки и полуприколки.

Велком Трејд Кавадарци е ексклузивен увозник на деловите од програмата на Knorr Bremse за Македонија.

Располагаме со голем лагер на делови за систем за кочење и потпирање.
Компресори за воздух, модулатори, сензори, инсталација, дискови, плочки, шепи, цилиндри, сетови за репарација...

Велком Трејд ДООЕЛ
Западен булевар бб
1430 Кавадарци

Контакт телефони:
тел.: +389 43 414 445
+389 43 420 600
моб.: +389 70 391 542

servis.velkomtrejd@gmail.com

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Велком Трејд Кавадарци