Logo

KOMPRESOR KLIMA OPEL

Број на оглас: 1874018 | Објавен на: 12.07.2018, 11:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: ASTRA G

Tип на делови: Клима уреди

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


КОМПРЕСОРОТ Е ИЗВАДЕН ОД ОПЕЛ АСТРА Г
1.6 16В .ЕЛЕКТОМАГНЕТОТ Е ВО ПРЕКИН.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 ALEKSANDAR

Потврден огласувач