Logo

Otkupuvame zlato,zlatna moneta,zlatnik,lira,nakit,zabno zlat

Број на оглас: 1875561 | Објавен на: 20.02.2019, 12:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Останато / Разно

Вид на оглас: Се бара


Доколку се одлучите да продадете или купите злато,кај нас ќе добиете најдобра цена.Воедно,продаваме нов златен и сребрен накит,па вршиме и размена старо за ново.Во златара РАРА вршиме и брз трансвер на пари преку сервисот на MoneyGram.Се наоѓаме во аеродром,позади Т.Ц.Бисер-према пазарот.Работиме од понеделник до петок од 13:00-19:00ч .Викенд отвараме по потреба.
075360409

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Rasho

Потврден огласувач