Logo

Audi A4 za delovi

Број на оглас: 1875647 | Објавен на: 26.03.2020, 12:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Za povekje informacii kontaktirajte me.


Dragan 078/301-467

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач