Logo

Polovni delovi za Ford Mondeo 2.0 tdci 145ks

Број на оглас: 1876150 | Објавен на: 22.11.2020, 17:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 99 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


se sto vi treba za
Ford mondeo 2.0 tdci 145 ks
Ford mondeo 1.8 tdci 125 ks

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач