Logo

Fiat bravo 1.6 16v

Број на оглас: 1876523 | Објавен на: 29.05.2017, 13:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Gi ima site mozni delovi
Moze I cel kolata e stranska

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 ace

Потврден огласувач