Logo

Prodavam kuca vo centarot na Kicevo

Број на оглас: 1877838 | Објавен на: 18.12.2018, 14:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 120 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Дрва

Дворна површина: 570 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 4 Паркинг места

Ориентација: Запад

Цена: 144.000 €
145.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Vo centar na gradot, vkupna povrsina na dvorno zemjiste 700 m2.,na ulica "Ilindenska" br 14 , mnogu mirna lokacija pomedju opstinata i gimnazijata,potocno odma pozadi hotelot "Kicevo".cena povolna ,prva klasa zemjiste so site dokumenti i markica za max dogradba .Cenata e 230 evra po m2.
ili 160.000 e.

 M.

Потврден огласувач