Logo

se izdava stan vo kuka namesten

Број на оглас: 1879246 | Објавен на: 15.08.2018, 09:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 60 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 1997

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Цена: 10.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


odlicno stance so kablovska internet,stanot se naoga na prizemje so poseben vlez ,parking mesto ,blisku avtobuska stanica, marketi i tn, stanot se naoga vo vlae vo cenata e vlezena smetkata za voda i kablovska televizija, se plaka samo strujata za sto ima poseben strujomer

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 krste

Потврден огласувач