Logo

MINI R&G LASER disko proektor ласер пректор za razni priliki

Број на оглас: 1883169 | Објавен на: 23.05.2020, 23:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Вид на оглас: Се продава


Ласерски мини проектор СО ДАЛЕЧИНСКО со црвено и зелено светло кој можи да се користи за домашна или полупрофесионална употреба во локали од различен забавен тип и игротеки.
Проекторот има регулација за брзината на движење на светлината, стробоскопси ефект на кој исто така му се регулира фреквенцијата на трепкање и осетливост на музика, т.е. светлото се пали во ритамот на музиката.
Во сетот има и далечинско, трипод и адаптер.
НАПОМЕНА: да не се затвораат оторите на куќиштето кои служат за проток на воздух на ладење и да не се монтира на растојание поблиску од 5 сантиметри од пречки/ѕидови во близина на проекторот.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Купи онлајн

Потврден огласувач