Logo

Ford Fiesta 1.6 tdci 2005god.

Број на оглас: 1883871 | Објавен на: 20.04.2017, 23:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Delovi za Ford Fiesta 1.6 tdci 2005 godina

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач