Logo

Abrollkiper-abzetskiper

Број на оглас: 1885466 | Објавен на: 04.02.2018, 20:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Abrollkipper od 4osovinec sve vo ispravna sostojba, 2004 godina...1500euro

Prodavam Absetzkipper od Mercedes Atego 2001godina...700euro

 Euro- Transport

Потврден огласувач