Logo

Преинсталација и Сервис на компјутери

Број на оглас: 1886326 | Објавен на: 28.04.2018, 23:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Софтвери / Оперативни системи

Вид на оглас: Се продава


Преинсталација на компјутерот со каков сакате оперативен систем XP, Vista, Win 7, 8, 8.1, Win 10, a со ова добивате бесплатно лиценциран анти вирус comodo internet security - најдобар и најбрз анти вирус

Цени за преинсталација:
Преинсталација на статичен компјутер со Windows XP, VISTA, Win7, 8, 8.1
КОМПЛЕТ (Winrar, winzip; Плеери за музика и гледање филмови, AdobeReader, Microsoft Office 2003, 2007, 2010,2013,2016 програми за интернет и се со е потребно за него) - 300ден

Преинсталација на Лаптоп со Windows XP, VISTA, Win7 КОМПЛЕТ (Winrar, winzip; Плеери за музика и гледање филмови, AdobeReader, Microsoft Office 2003, 2007, 2010, 2016 програми за интернет и се со е потребно за него и доколку ви треба некоја програма по ваша желба) - 300ден

Преинсталација на лаптоп и десктоп компјутер со Windows 10 Комплет е 500 денари

САМО ЗА Прилеп и околината (Доаѓаме на лице место)
тел: 076/60-40-25

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Гоце

Потврден огласувач