Logo

Продавам бандажи од Форд или можи замена

Број на оглас: 1887219 | Објавен на: 17.01.2018, 21:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Продавам 4 алумински Бандажи од Форд со гуми 15-ки во одлична состојба. Можи и замена за 14-ки алумински бандажи за Форд.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Doce

Потврден огласувач