Logo

MERCEDES -BENZ -CDI

Број на оглас: 1887288 | Објавен на: 19.09.2017, 19:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2017

Сила на моторот: 333 kw / 453 ks

Цена: 1 €
4.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


SE PRODAVA MERCEDES ELEGANCE Registriran na MK tablici
Sega napraven kompleten servis
Oprema:
Bord kompjuter
Klimatronik
Elektricno podesuvanje na sedista
Tempomat
Elektrika na site stakla
Aerbeg
Komandi na volan
ESP-ABS-TCS-BAS
Fabricko radio ZAMENA SAMO ZA DJIP

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 dame

Потврден огласувач