Logo

MEMORY Dusek

Број на оглас: 1887434 | Објавен на: 26.03.2017, 23:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Вид на оглас: Се продава


Мемори над душек 180 x 200 x 6цм = 7400ден.
Мемори над душек 160 x 200 x 6цм = 6700ден.
Мемори над душек 140 x 200 x 6цм = 6100ден.
Мемори над душек 90 x 200 x 6цм = 4700 ден

Сите над душеци се со навлака на патент од алое вера.
Купете си над душек и одморете си го телото од секојдневниот напор и бидете спремни за следниот ден. Здравјето е пред се.

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 stojan

Потврден огласувач