Logo

HYUNDAI SANTA FE 2.0 CRDI -03

Број на оглас: 1888148 | Објавен на: 18.10.2018, 07:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Santa Fe

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 2.450 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


HYUNDAI SANTA FE 2.0 CRDI -03
Se prodava Hyndai Sanata Fe 2.0 CRDI 2003god redovno servisirana na bugarski tabli


MOZE ZAMENA !!!!!

REGISTRIRANA DO 12.12.2018

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Guro

Потврден огласувач