Logo

Kupuvam cevki za busenje bunari

Број на оглас: 1888691 | Објавен на: 14.06.2017, 20:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam cevki fi 70mm i rolka za busenje bunari
cevki od 2 do 3 metri
rolka za tvrdi tereni

Огласи од: oglas

oglas

Куманово

Станете Премиум член

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 djoni

Потврден огласувач