Logo

SEKAKOV VID NA TRANSPORT I SELIDBI

Број на оглас: 1891361 | Објавен на: 23.04.2018, 10:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Логистика / Складирање

Вид на оглас: Се продава


TRANSPORTNA FIRMA VRSI SEKAKOV VID NA VNATRESEN I NADVORESEN TRANSPORT DISTRIBUCUJA I SELIDBI VOZILATA SE SO RAMPI PALETARI I SITE POTREBNI LICENCI.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 alek

Потврден огласувач