Logo

BMW 320 d E46 Servo Pumpa za volan

Број на оглас: 1893539 | Објавен на: 18.01.2017, 10:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320 D

Tип на делови: Управниот /Серво /волан

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Servo pumpa za BMW 320 D. E 46
Tel.071/377-555

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач