Logo

GOLF 4 1,4 senzor

Број на оглас: 1893544 | Објавен на: 07.05.2018, 18:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf 4

Tип на делови: Електрични делови

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Za Golf 4 1,4 2000 g. ispraven maf senzor odgovara i za polo lupo
Tel.071/377-555

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач