Logo

Se baraat monteri i sorabotnici

Број на оглас: 1894625 | Објавен на: 05.08.2020, 12:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Занаетчиска дејност

Пол : Не е важно

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 1 €

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Бест Солар бара соработници и монтери низ цела Македонија. Нудиме врвен квалитет со најниска цена.

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Бест Солар (претпријатие)

Потврден огласувач