Logo

Pezo 206 dizel 1999

Број на оглас: 1895650 | Објавен на: 02.12.2017, 20:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Pokraj Pezo-to se prodava i:
- Rezervni delovi za Ford Eskord 1995 god. benzin.
- Citroen Saxo 1998 god. Benzin 1.1
- Nisan Premiera, Kompresor i ladnjak za klima 2.0 TD 1998 god.
- Delovi za Ford Fiesta 1995 god.

Огласи од: Drmon

Drmon

Демир Хисар

Станете Премиум член

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Drmon

Потврден огласувач