Logo

preden zaden bandas

Број на оглас: 1896717 | Објавен на: 19.01.2017, 22:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Zaden bandas 16c so guma
Preden bandas so guma dvata se so osovini moze zamena za alat ili motorce do 100e

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Zoran