Logo

APRILIA AF1 50 APRILIA RS 50 Extrema SET LANEC I ZVEZDI

Број на оглас: 1898466 | Објавен на: 16.10.2018, 09:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Резервни делови / Менувачи

Вид на оглас: Се продава


APRILIA AF1 50 APRILIA RS 50 Extrema SET LANEC I ZVEZDI

Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање

facebook.com/motopartsi
VIBER 078 216258
SKYPE: motoparts.com.mk
info@motoparts.com.mk

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 МОТОДЕЛОВИ - Велес

Потврден огласувач