Logo

LANDINI 6500 - ЛАНДИНИ 6500

Број на оглас: 1900564 | Објавен на: 18.09.2017, 20:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.900 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


ОДЛИЧЕН, КАКО НА СЛИКИТЕ, РЕГИСТРИРАН НА СКОПСКИ ТАБЛИ. ТРАКТОРОТ СЕ НАОЃА ВО СВ.НИКОЛЕ

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Pezo

Потврден огласувач