Logo

Volkswagen Sharan 2001

Број на оглас: 1901828 | Објавен на: 19.03.2017, 06:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Sharan

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 3.800 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Sharan 2001 godina 85kw 116ps.Kolata e zacuvana i redovno servisirana za poveke info na 078 213 636

 Валандово

Прати Е-Маил

 Tomi