Logo

Se Prodava KIa Pregio Rs

Број на оглас: 1903633 | Објавен на: 13.06.2016, 11:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.550 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava kia pregio rs vo odlicna sostojba registirano cela godina godina na proizvotstvo 99 sedista 9+1 kombeto so eden zbor PERFEKTNO
HITNO HITNO HITNO !!!

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Atanas