Logo

RENAULT MEGAN 1.5DCI

Број на оглас: 1904048 | Објавен на: 05.05.2017, 10:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 2.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava renault megan 1.5dci 2004god.so ful oprema potrosna 4l/100km naj ekonomicen motor vo odlicna sostojba napraven golem servis rebrast kais ,pumpa,ujle,amortizeri,novi gumi
Moze i zamena za pomal avtomobil so vasa doplata

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 blagoj

Потврден огласувач